EHAVUZSEPETİM KİMDİR

 

  1990 yılında Kahramanmaraş’ta İnşaat Mühendisi Güngör ÇARDAKLI’ nın Günça İnşaat Firması ile Konut İnşaatına başlanmış ve 1997 Yılında Sektörün öncü firmalarından Seranit Granit Seramik A.Ş ve Serapool Porselen A.Ş bayiliklerini alarak Havuz seramiği ve Granit seramik malzemelerinin satışını yaparak hizmet vermekteyiz.

Satışın yanında Betonarme havuz yapımı, havuz mekaniği ve havuz aydınlatma grubu gibi havuz alt yapı ve havuz makine grubu montajlarını yapmaktayız.  Havuz grubu ürünlerinde tedarikçi olarak bayiliğini aldığımız, Ülkemizde Ürün güvenilirliği, Servis ağı ve Bakanlık onaylı ürün çeşitliğinden dolayı  (GEMAŞ) - Gemaş Genel Mühendilsik A.Ş ile yollarımız kesişmiştir.

Tedarikçimiz olan Gemaş’ın Yüzme Havuzu Ekipmanları ve Havuz Kimyasallarının satışını yapmaktayız.

Ekibimize 2006 yılında Orman Endüstri Mühendisi Faruk ÇARDAKLI ‘nın katılımıyla yapmış olduğumuz işler de  Malzeme satışı, Yüzme havuzu, Ahşap sauna ve  Buhar Odasının  uygulamalarını ve satışını da yaparak çalışma alanlarımızı genişlettik.

Kamuda ve Özel Sektördeki SPA,FITNESS gibi firmalara , daha hızlı ve etkin çözüm üretebilmek adına 2019 yılında GÜNÇA İNŞAAT firmamızdan bağımsız olarak İnşaat Teknikeri Ali Furkan ÇARDAKLI’ yı da ekibimize katarak AQUATEK HAVUZ  firmamızı kurduk.

AQUATEK HAVUZ firmamızda Kahramanmaraş ve Bölge İllerde Yüzme Havuzu yapımı, Havuz bakım ve hizmetleri, Havuz Kimyasalları Analizi , Sauna ,Buhar Odası, Hamam yapımı ve malzemelerinin satışını yapmaktayız.  

Sahip olduğumuz deneyim ve yenilikçi çözümlerimiz ile kısa sürede sektörün öncüleri arasında yerimizi aldık.

 Havuz sektöründe daha geniş bir kitleye hizmet vermek için 2020 yılında Havuz malzemeleri online satışı için e-ticaret sektörüne adım atmaya karar verdik ehavuzsepetim.com adıyla sizlerin karşısına çıktık.

 

Ticaret konusunda geniş sınırlara ulaşmak için çıktığımız bu yolda 23 yıllık deneyimimizle hem mağazamızda hem de online olarak havuz malzemeleri satışını gerçekleştirmekteyiz. Deneyimin getirdiği kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün nabzını tutan ekibimiz, sizlere Havuz Yapımı konusunda yenilikçi çözümler sunmaktadır. Sektördeki yenilikleri takip eden firmamız sizin için güvenli ve kaliteli hizmetin marka adı olmaya devam ediyor.


Misyonumuz

Kahramanmaraş’ta Günça İnşaat olarak çıktığımız bu yolculuğa Aquatek Havuz ve ehavuzsepetim.com olarak devam ederken, her gün gelişen ürün yelpazemiz ile havuz sektöründe öncü olmayı görev edindik. Sizlere birinci sınıf kaliteli ürün sağlarken, havuz konusunda gerçek bir bakım ve onarım hizmeti sağlıyoruz. Hızlı bir şekilde tüm beklentilerine yenilikçi çözümler sunuyoruz.

 

 

Vizyonumuz

 Aquatek Havuz  uzman özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde güvenilir , yüksek standartlarda kaliteli ürünlerin tedariği ve istikrarın temsilcisi olmuştur.

Kullandığımız ürünler ve satışını yaptığımız malzemelerin kalitesinin yüksek olması ve  profesyonel bir ekiple birleştirerek en iyiyi hedeflemekteyiz.

Aile şirketi olmasına rağmen profesyonelliğe önem vermiş ve yönetiminde kurumsallığı benimsemiş olup büyüme ve gelişmemizi yaşam biçimi haline getirmektir.

 

 

 

 

 

ÇALIŞMA ALANIMIZ

Her Türlü Proje Üretimi

İnşaat Malzemeleri Satışı

Havuz Malzemeleri Satışı ve Yapımı

Bina İnşaatı Yapımı

Villa Yapımı

Yüzme Havuzu Yapımı

Sauna Yapımı

Buhar Banyosu

Türk Hamamı